Akupunktūra

Šiuo metu akupunktūra yra vis plačiau naudojama įvairių ligų gydymui ir bendram sveikatos buklės pagerinimui. Ji dar vadinama adatų terapija – tai labai senas ir patikimas tam tikrų biologiškai aktyvių taškų dirginimas labai plonomis, steriliomis bei vienkartinemis adatėlėmis. Ji be pašalinių poveikių padeda atstatyti viso organizmo pusiausvyrą, stimuliuoja bet kurį reikiamą organą, gerina savijautą bei subalansuoja imunitetą. Taip pat ji gali būti naudojama efektyviai pašalinti susidariusias veido raukšles be jokių vaistų injekcijų.

Akupunktūros pliusai

Akupunktūra yra sėkmingas ir efektyvus gydymo metodas, kuris padeda įvairiausiais atvejais, pagerina savijautą. Kartais žmogus pasijaučia sveikas jau po pirmojo seanso, ypač jei skundėsi stipriu skausmu, nes palengvėjimas pajuntamas beveik iš karto. Akupunktūra gydo ne tik kūną, bet ir sielą, nes procedūros metu pacientas gali pasinerti į meditaciją ir visišką relaksaciją. Šis netradicinės medicinos metodas beveik neturi jokio šalutinio poveikio ir tinka daugumai žmonių.

Akupunktūros minusai

Kartais pacientų bijo šios procedūros. Žinoma, lengvas skausmas bus juntamas bedant adatėles pirmas porą sekundžių, tačiau pagal šiuos pojūčius specialistas nustato, ar teisingai rado akupunktūros taškus. Pakankamai nepatogu sėdėti ar gulėti pusvalandį vienoje pozoje. Jei sumanysite pakeisti pozą, galite sulaužyti adatėles, arba jos įlys giliau į odą ir teks šalinti pincetu. Po adatėlės įdūrimo aplink tą vietą galimi raumenų spazmai, tačiau po lengvo masažo jie nurimsta ir adatėlė lengvai įbedama. Išimant adatą galimas nedidelis kraujavimas, kuris greitai praeis, jei prispausite prie tos vietos vatos gabalėlį. Aš naudoju tik vienkartines adatas.

Tiems kas nemėgsta akupunktūros adatomis yra taip pat galima:

1. Akupresūra – biologiškai aktyvūs taškai veikiami ne adatomis, o pirštais – spaudant bei glostant. Veikimo principas toks pat kaip ir akupunktūros. Šis metodas tinkamas ir namų sąlygomis;

2. Šiatsu – šiltas poveikis akupunktūros taškams;

3. Lazerinė akupunktūra – biologiškai aktyvūs taškai veikiami nenaudojant adatų, o pasitelkus šaltajį raudoną lazerį;

4. Elektros akupunktūra – tai ne adatomis, o švelniaisiais elektriniais impulsais stimuliuojami akupunktūriniai taškai. Ji gydo skausmą, maudimą, įsitempimą irpadedasuvaldyti stresa be adatu. Aparatas pats nustato paciento skausmo taškus ir adatos užapvalintais galais į tas vietas pasiunčia elektrinius impulsus.

Daugiau informacijos galite gauti paskambinę 863844194 arba apsilankę: www.HolisticDoctor.eu/Akupunktura