Holistinis Daktaras

Jei Jus domina ilgaamžiškumas o gal vargina pašlijusi sveikata, komplikacijos po vakcinacijos, nusilpęs imunitetas, virškinimo ar kraujotakos sutrikimai, pastovus nuovargis ir įtampa, nemiga ar net depresija aš, Gyd. Modestas Jarutis, turiu Jums saugių, naturalių ir greitų sprendimų kaip savimi pasirūpinti apjungiant greitus kraujo, šlapimo, seilių tyrimus, endobiogeniką, užstrigusių emocijų paleidimą, kineziologiją, akupunkturą, homeopatiją bei naujausias medicinines technologijas.

Endobiogenika (dar vadinama psichoneuroendokrinologija) yra diagnostikos ir gydymo metodas apimantis laiko patikrintus ir šiuolaikinius mokslo atradimus ir integruoja juos tarpusavy, siekiant identifikuoti sveikatos problemos šaknį ir nukreipti sveikatinimą būtent į ją, o ne į pasekmę.

Endobiogeninis požiūris – žmogaus kūnas yra įvairių tarpusavyje susijusių ir darniai funkcionuojančių organų visuma. Šią sistemą reguliuoja ir valdo fiziologiniai mechanizmai bei hormonai.

Endobiogenikos pagrindą sudaro inovatyvi biologinių mechanizmų modeliavimo sistema. Jos prioritetas – atsižvelgiant į konkretaus paciento fiziologiją ir stengiantis sukelti kuo mažiau jatrogeninių komplikacijų taikyti labiausiai jam tinkamus sveikatinimo metodus.

Endobiogenika – tai integralus požiūris į medicininį ištyrimą, pacientų sveikatinimą bei susirgimų prevenciją. Ji reiškia naują sampratą apie pacientui pasireiškusius požymius, integruotą, o ne atskirtą nuo organizmo visumos klinikinę apžiūrą, išsamesnį biologinių tyrimų rezultatų vertinimą. Tai kruopščiai apgalvota ir pagal paciento fiziologiją pritaikyta (individuoalizuota) sveikatinimo strategija, kadangi bet koks susirgimas yra neatsiejamas nuo sveikatos veiksnių visumos.

Pirmasis susitikimas – išsamus paciento sveikatos istorijos surinkimas ir gydymo paskirimas. Vidutinė konsultacijos trukmė yra 1 valanda ir kainuoja 220 Eurų su receptų išrašymu.

Prieš konsultaciją būtų gerai atlikti Endo programos kraujo tyrimus (90 Eurų) likus ne mažiau kaip 3 darbo dienoms iki konsultacijos. Kraujo tyrimus galima atlikti visuose „Medicina practica laboratorija“ padaliniuose ir nurodykite kad Jus siunčia Gyd. Modestas Jarutis, laboratorijų sąrašą rasite čia.

Biorezonansinis tyrimas — tai galimybė papildomai gauti išsamios informacijos apie savo sveikatą, nesilankant pas daugybę įvairių specialybių gydytojų. Pagrindinis metodo privalumas tas, jog juo galima užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją ar nukrypimus dar prieš atsirandant pažeidimo židiniui. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų sveikata laiku ir mėgaukitės pilnaverčiu bei ilgaamžišku gyvenimu!

DENAS technologija veikia nervinių impulsų perdavimo principu, kai panaudojamos organizmo galimybės nukreipti informaciją nervinėm skaidulom. Visas mūsų organizmo ląstelių funkcijas, tame tarpe ir vegetacinės ir centrinės nervų sistemos ląstelių funkcijas, užtikrina bioelektriniai impulsai. Oda ir nervų sistema embrioniniu laikotarpiu turi vieną pagrindą – susidarė iš ektodermos, todėl visą informaciją apie bet kokius pakitimus organizme galima nuskaityti iš odos dangos nervinių ląstelių. Aparatas DENAS diagnostikai naudoja elektrinius impulsus, kurie yra identiški mūsų organizmo impulsams, todėl organizmas laiko juos savais. Įrenginį pridedame prie odos, kad jis nuskaitytų jos atsakomąją reakciją. Iš karto pradeda veikti užpatentuota DENAS technologija, kuri yra pritaikyta prie tolesnių impulso parametrų, sukeliančių pageidaujamą organizmo reakciją.

Klinikoje yra teikiamos šios paslaugos: viso organizmo funkcinė diagnostika ir personalizuotas gydymas, detoksikacija/valymas, mineralų ir vitaminų atsatymas, pH subalansavimas ir imuniteto stiprinimas, dietos parinkimas, aromaterapija ir kvėpavimo terapija.

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, už 220 Euru, Jums priklausys 1 val. trukmės išsamus organizmo būklės tyrimas ir personalizuotas gydymas naudojant Endiogenikos principus arba su naujausiu Hunter 4027 prietaisu. Su šiuo prietaisu gali buti ištirtas visas organizmas arba kiekviena sistema atskirai ir tiksliai įvertinta smegenų, skydliaukės, antinksčių, hipofizės, kasos, kepenų, žarnyno, inkstų, lytinių organų, pienliaukių, širdies, plaučių ir kitų organų būklė bei nustatoma ligos priežastis. Daugiau informacijos angliškai galite rasti: čia arba Facebook’e

Biorezonansinė diagnostika ypatinga tuo, kad:

  • jos patikimumas siekia net 95 %;
  • ji nenaudoja jokių spinduliavimo šaltinių, todel gali buti naudojama visiems be isimciu;
  • šiuo metodu gaunama informacija apie ligos užuomazgą, jos pradzia;
  • kompiuterio ekrane galėsite stebeti visus savo organus diagnostikos ir gydymo metu;
  • sužinosite, ar esate linkę sirgti diabetu, širdies ir kraujagyslių bei onkologinėmis ligomis;
  • sužinosite kurie virusai, grybeliai, mikrobai ar parazitai silpnina Jūsų organizmą ir kaip sau padeti.

Šis tyrimas yra visiškai nekenksmingas, jį leista ir rekomenduojama taikyti visų amžiaus grupių žmonėms, net nėščioms moterims, nes jis neskleidžia radiacijos ir nesukelia jokio šalutinio poveikio. Po tyrimo suteiksiu profesionalią konsultaciją apie Jūsų sveikatos būklę ir galimą gydymą.

Mielieji, jei Jūs negalite prisiminti, kada paskutinį kartą tikrinotės sveikatą, padarykite tai dabar. Patikimi ir patvirtinti viso organizmo tyrimai leis sužinoti apie esamus arba gresiamus negalavimus ir padės užkirsti jiems kelią, tad mėgausitės puikia savijauta kiekvieną dieną.

Holistinis Gydytojas

Norėdami užsisakyti Jums tinkamą laiką skambinkite telefonu: +37063844194 arba +447727261068