Paslaugos

Jei Jus vargina pašlijusi sveikata, virškinimo sutrikimai, pastovus nuovargis ir įtampa, nemiga ar net depresija aš, Gyd. Modestas Jarutis, turiu Jums saugių, naturalių ir greitų sprendimų kaip savimi pasirūpinti be vaistų apjungiant badavimą, kineziologiją, akupunkturą, homeopatiją bei naujausias medicinines technologijas.

Biorezonansinis tyrimas — tai galimybė gauti išsamios informacijos apie savo sveikatą, nesilankant pas daugybę įvairių specialybių gydytojų. Pagrindinis metodo privalumas tas, jog juo galima užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją ar nukrypimus dar prieš atsirandant pažeidimo židiniui. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų sveikata laiku ir mėgaukitės pilnaverčiu bei ilgaamžišku gyvenimu!

SCENAR technologija veikia nervinių impulsų perdavimo principu, kai panaudojamos organizmo galimybės nukreipti informaciją nervinėm skaidulom. Visas mūsų organizmo ląstelių funkcijas, tame tarpe ir vegetacinės ir centrinės nervų sistemos ląstelių funkcijas, užtikrina bioelektriniai impulsai. Oda ir nervų sistema embrioniniu laikotarpiu turi vieną pagrindą – susidarė iš ektodermos, todėl visą informaciją apie bet kokius pakitimus organizme galima nuskaityti iš odos dangos nervinių ląstelių. Aparatas SCENAR diagnostikai naudoja elektrinius impulsus, kurie yra identiški mūsų organizmo impulsams, todėl organizmas laiko juos savais. Įrenginį pridedame prie odos, kad jis nuskaitytų jos atsakomąją reakciją. Iš karto pradeda veikti užpatentuota SCENAR technologija, kuri yra pritaikyta prie tolesnių impulso parametrų, sukeliančių pageidaujamą organizmo reakciją.

Šiuos laiko patvirtintus ir modernius, neinvazinius diagnostikos bei gydymo metodus Jums pristato ir rekomenduoja lietuviškas funkcinės, natūralios ir holistinės medicinos bei sveikatos centras „Holistic Doctor”, teikiantis šias paslaugas: organizmo diagnostikos ir gydymo, organizmo valymo ir stiprinimo, dietos parinkimo, aromaterapijos ir kvepavimo terapijos.

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, už £100, Jums priklausys 1 val. trukmės išsamus organizmo būklės biorezonansinis tyrimas ir gydymas su naujausiu Hunter 4027 prietaisu. Su šiuo prietaisu gali buti ištirtas visas organizmas ir tiksliai įvertinta smegenų, skydliaukės, antinksčių, hipofizės, kasos, kepenų, žarnyno, inkstų, lytinių organų, pienliaukių, širdies, plaučių ir kitų organų būklė bei nustatoma ligos priežastis. Daugiau informacijos angliškai galite rasti: čia arba Facebook’e

Biorezonansinė diagnostika ypatinga tuo, kad:

  • jos patikimumas siekia net 95 %;
  • ji nenaudoja jokių spinduliavimo šaltinių, todel gali buti naudojama visiems be isimciu;
  • šiuo metodu gaunama informacija apie ligos užuomazgą, jos pradzia;
  • kompiuterio ekrane galėsite stebeti visus savo organus diagnostikos ir gydymo metu;
  • sužinosite, ar esate linkę sirgti diabetu, širdies ir kraujagyslių bei onkologinėmis ligomis;
  • sužinosite kurie virusai, grybeliai, mikrobai ar parazitai silpnina Jūsų organizmą ir kaip sau padeti.

Šis tyrimas yra visiškai nekenksmingas, jį leista ir rekomenduojama taikyti visų amžiaus grupių žmonėms, net nėščioms moterims, nes jis neskleidžia radiacijos ir nesukelia jokio šalutinio poveikio. Po tyrimo suteiksiu profesionalią konsultaciją apie Jūsų sveikatos būklę ir galimą gydymą.

Mielieji, jei Jūs negalite prisiminti, kada paskutinį kartą tikrinotės sveikatą, padarykite tai dabar. Patikimi ir patvirtinti viso organizmo tyrimai leis sužinoti apie esamus arba gresiamus negalavimus ir padės užkirsti jiems kelią, tad mėgausitės puikia savijauta kiekvieną dieną už išskirtinę kainą.

Pacientai priimami darbo dienomis nuo 10 AM iki 9 PM:

298 Cregagh Road
Belfast
BT6 9EW
Sandyford Healthcare
Unit E, 21 Corrig Rd
Sandyford
Dublin
Klonio 7
Kaunas

Norėdami užsisakyti Jums tinkamą laiką skambinkite telefonu: +37064395964 arba +447727261068